Ірпінський академічний ліцей готується до 1 вересня

У новоствореному Ірпінському академічному ліцеї активно готуються до початку першого навчального року. Зараз у приміщенні закладу тривають ремонтні роботи.

Олена Чернявська, заступниця міського голови: 
«Ми щодня контролюємо ремонтні роботи в Ірпінському академічному ліцеї: перевіряємо стан справ, контролюємо підрядну організацію. Зараз ви можете бачити, що тут відбувається і штукатурка стін, і фарбування, і оновлення приміщень».

У класних кімнатах та коридорах, що потребували оновлення, роблять косметичний ремонт. Працюють і над зміною вигляду холу – планують зробити його світлим та просторим. Але наймасштабніші роботи стосуються туалетних кімнат. Тут їх будують із нуля і вже виходять на фінішну пряму.

Світлана Березинець, в. о. директора Ірпінського академічного ліцею:
«Все починалося з комунікацій. Була підсобна кімнатка, з якої повністю збудоване нове приміщення туалету. Це була основна проблема, яку потрібно було вирішити».

Паралельно з ремонтними роботами готуються до оформлення класних кімнат. Уже замовлена техніка для двох комп’ютерних класів та двох залів із мультимедійним обладнанням. Крім того, триває формування педагогічного колективу.

Олена Чернявська:
«Насправді ми дуже задоволені тим, що дуже багато професіоналів із різних міст України виявили бажання працювати в нашому академічному ліцеї. І тому в нас на сьогодні дуже жорстка конкуренція, кого ми виберемо для наших ліцеїстів, щоб їх навчали».

Нагадаємо, що академічний ліцей працюватиме в одному з корпусів Ірпінського економічного коледжу Національного університету біоресурсів та природокористування. На сьогодні заяви на навчання в ньому подали вже майже 300 учнів.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!