Реклама

Ірпінський депутат став об’єктом нападок за критику ініціативи мера Бучі про створення укрупненого Бородянського району — ЗМІ

Photoeditorsdk Export 2020 04 15t142727.070

Депутат Ірпінської міської ради Максим Плешко став об’єктом нападок прихильників мера Бучі Анатолія Федорука після того, як розкритикував ініціативу Бучанської міської ради про створення укрупненого Бородянського району замість Ірпінського, як це передбачалося облдержадміністрацією. Про це пише інтернет-видання 04597.com.ua.

https://www.facebook.com/plashcom/videos/2955862294456952/

Зазначається, що при цьому опоненти Плешка не скупляться на лайку й образи. Найбільша порція лайки і погроз дісталася від посадової особи, секретаря Бучанської міської ради Василя Олексюка — «правої руки Федорука».

Видання зауважує, що написане «виглядає як мінімум дивним, адже рішення мера Бучі та БМР є рішеннями органу влади, і їх коментувати може кожна людина, не тільки Плешко». 

«Подібні злісні й нецензурні коментарі полилися і від інших користувачів з рамкою «Я — бучанець». Це громадська організація, яка діє на підтримку мера Бучі та його політики», — зазначає 04597.com.ua. Водночас лайку прихильників Федорука засудили деякі бучанці.

«Бучанська рада за ініціативою Анатолія Федорука ініціювала створення Бородянського району замість Ірпінського. Таке рішення в Бучі пояснили зручнішою транспортною доступністю Бородянки для мешканців Бучі, Ворзеля, Гостомеля та всього регіону, аніж би центром нового району став Ірпінь. Крім того, як наголошують у БМР, Бородянка має всю сучасну інфраструктуру, щоб бути одним із нових 5-ти районів Київщини… Таке рішення бучанської влади викликало шок у простих бучанців. Соціальні мережі простро розгромили цю ініціативу мера Бучі, назвавши її найбільш ідіотичним за весь час його правління», — йдеться в статті.

«Натомість депутат Ірпінської ради Максим Плешко переконує, що рішення Федорука про Бородянку продиктоване нездатністю мера Бучі прийняти ситуацію потужного розвитку Ірпеня і те, що «його учень переріс його самого». За словами Плешка, Федорук «боїться, що його посунуть з посади», і саме це штовхає мера Бучі на рішення, які суперечать не тільки здоровому глузду, а й інтересам бучанців та всього регіону», — наголошує видання.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

Ірпінські амбулаторії тестували на доступність для пацієнтів з інвалідністю

24 May 17:03

Детальніше
15 протоколів про порушення та 19 приписів: результати перевірки комунальниками правил благоустрою в Ірпінській громаді 

24 May 15:33

Детальніше
Як не влаштувати пожежу через альтернативні джерела живлення: рекомендації від ірпінських рятувальників

24 May 13:12

Детальніше
У День Героїв у ірпінському музеї зустрілися родини загиблих захисників України (відео)

24 May 13:10

Детальніше
В Ірпені триває капітальний ремонт житлових будинків на вул. Білокур

24 May 10:16

Детальніше
З наступного тижня на вул. Михайлівська в Ірпені можуть відключати воду

23 May 21:33

Детальніше
Як Ірпінський терцентр соціального обслуговування опікується безпорадними старенькими (відео)

23 May 21:29

Детальніше
На ірпінській набережній ІЛІТівці організовують забіг

23 May 16:37

Детальніше
Всі новини
300x300
Реклама