Про це повідомляє Олександр Маркушин, перший заступник Ірпінського міського голови.
«Продовжуємо поповнювати автопарки комунальних підприємств Ірпеня. Сьогодні ключі від своїх перших чотирьох службових автомобілів отримали працівники КП «Ірпінькомунікаціясервіс», — написав Маркушин на своїй сторінці у фейсбук та зауважив, що це підприємство є комунальним інтернет-провайдером регіону, яке надає послуги комунальним закладам, установам і приватним абонентам.
«Нова автомобільна техніка дозволить оптимізувати роботу підприємства та підвищити якість його послуг», — підкреслив Олександр Маркушин.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2019/05/avto1.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2019/05/avto3.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2019/05/avto4.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2019/05/avto5.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2019/05/avto7.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2019/05/avto8.jpg)
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!