Ірпінський ліцей інноваційних технологій уклав договір про співпрацю з КПІ

photoeditorsdk-export - 2020-01-31T203259.962

Навчально-виховне об’єднання «Ірпінський ліцей інноваційних технологій – Мала академія наук» (ІЛІТ – МАН) уклало договір про співпрацю з Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського». Про це сьогодні, 31 січня, повідомили в ліцеї.

«Було підписано договір про співпрацю нашого освітнього закладу з Національним технічним університетом України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”. До нас завітали викладачі та провідні спеціалісти ВНЗ з метою зустрічі з нашими ліцеїстами та батьками. Інформативно, змістовно та перспективно. Отож, шляхи подальшої співпраці обговорено – до реалізації спільних планів», – йдеться в повідомленні на сторінці ліцею в соцмережі.

Згідно з договором, який підписали директорка ІЛІТ – МАН Леся Харітоненко та перший проректор НТУУ КПІ Юрій Якименко, навчальні заклади домовилися про спільні наукові й освітні заходи, інноваційні проєкти, науково-дослідні роботи, обмін інформацією, поглиблену профорієнтаційну роботу серед ліцеїстів, залучення їх до гуртків і наукової праці на базі провідних кафедр університету, про презентації, майстер-класи, екскурсії для учнів ліцею тощо.

Нагадаємо, нещодавно Леся Харітоненко здобула перемогу на обласному етапі всеукраїнського конкурсу педагогічної майстерності «Учитель року – 2020» у номінації «Зарубіжна література».