Ірпінський міський центр зайнятості долучився до проекту Мінюсту «Я маю право!»

я маю право фото

В рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!», метою якого є підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян, представниками Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Київській області спільно з працівниками Ірпінського міського центру зайнятості проведено засідання круглого столу з обговорення найактуальніших правових питань.

Працівників ознайомлено з правопросвітницьким проектом «Я МАЮ ПРАВО!», поінформовано про права і способи їх захисту, — повідомляє офіційний сайт Головного територіального управління юстиції в Київській області.

Загальнонаціональний право​просвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО​!» реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції, за підтримки юридичних клінік, міжнародних донорів та партнерів.

Мета проекту – підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві. Це масштабна реформа правової свідомості, яка забезпечить сталий розвиток України як сучасної демократичної держави.

Одним з ключових елементів, який забезпечує реалізацію проекту «Я МАЮ ПРАВО!», є надання громадянам безоплатної правової допомоги. Це дієвий та ефективний механізм, який дає можливість захистити свої права кожному.

Більше про проект «Я маю право!» – на сайті Міністерства юстиції України.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!