Реклама

Ірпінський виконком привітав Андрія Гірника з виходом на заслужений відпочинок (відео)

Члени виконавчого комітету Ірпінської міської ради на своєму сьогоднішньому засіданні привітали Андрія Гірника з виходом на заслужений відпочинок.

Андрій Гірник 13 років очолював одне з провідних підприємств Приірпіння – ПрАТ «Ветропак Гостомельський склозавод». Його загальний стаж роботи на заводі – більше 40 років. Він керував підприємством ще до його придбання компанією «Ветропак» у 2006 році, управляв ним у складні фінансові періоди й перетворив його на найбільший і найсучасніший склозавод в Україні.

«Ми Вас вітаємо й дякуємо Вам за розвиток Ірпінського регіону», – сказав, вручаючи подяку, в. о. Ірпінського міського голови Андрій Літвинов.

«Таке враження, що завершилася ціла епоха», – додав він.

«Забезпечуючи успішний розвиток підприємства, яке є бюджетоутворюючим в Ірпінському регіоні, ця людина зробила величезний внесок у розвиток усього нашого краю. Щиро дякуємо Вам, Андрію Павловичу, за плідну роботу і сподіваємось на подальшу співпрацю, бо Ваш досвід управлінця дуже важливий для нас!» – зазначив перший заступник міського голови Олександр Маркушин.

Після виходу на пенсію Андрій Гірник продовжить працювати у складі Ірпінського міськвиконкому.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама