Ірпінська громада отримала ще чотири вантажівки будівельних матеріалів (відео)

Від цвяхів до металочерепиці. Ірпінська громада отримала чотири великі вантажівки будівельних матеріалів. Їх передали Агентство ООН у справах біженців та партнерська організація Управління Верховного комісара ООН у справах біженців «Рокада».

Міський голова Олександр Маркушин зазначив: найближчим часом допомогою зможуть скористатися понад 300 постраждалих родин, які вже стали учасниками програми.

Олександр Маркушин, Ірпінський міський голова:
«Ці матеріали будуть надані нашим містянам для внутрішніх ремонтів квартир. Сьогодні вже приїхали матеріали на 83 квартири, і з наступного тижня приїжджають ще на 256. Я за це безмежно дякую цим організаціям. Тільки разом ми відбудуємо Ірпінь».

За умовами програми, мешканці громади отримують ті будматеріали, які самі вказали. Але представники програми особисто перевіряють необхідний обсяг робіт.

За словами міського голови, співпраця з Агентством ООН триває. Тож постраждалі ірпінці ще мають можливість отримати допомогу, заповнивши заявку на сайті міськради або звернувшись у ЦНАП. Тих же, чиї заявки вже погоджені, просять залишатися на зв’язку і обов’язково відповідати на телефонні дзвінки.

Олександр Маркушин:
«Щодо тих заявок, які пропрацьовані, які погодила ООН і на які вже привезли матеріали, наші працівники Ірпінської міської ради будуть телефонувати і викликати [заявників] для отримання цих матеріалів».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300