Ірпінська громада отримала в комунальну власність приміщення амбулаторії №5

photoeditorsdk-export - 2021-03-25T123311.733

Ірпінська громада отримала в комунальну власність приміщення амбулаторії №5 на вулиці Білокур, яке протягом 13 місяців місто арендувало. Про це повідомив у соцмережі міський голова Олександр Маркушин.

Він нагадав, що цей медзаклад був відкритий у січні минулого року, «і на сьогодні він успішно працює, обслуговуючи 10 тисяч пацієнтів».

«До моменту відкриття цієї амбулаторії мешканцям того мікрорайону для отримання первинної меддопомоги доводилося добиратися в центр Ірпеня. А це було дуже незручно, особливо людям похилого віку та матусям з дітьми. Тому було прийнято рішення взяти в оренду приміщення (оскільки придбати на той час не було можливості) та оперативно облаштувати сучасну амбулаторію. Так і зробили. Ми знайшли приміщення відповідної площі – понад 212 кв. м – і домовилися з власником про те, що він за власні кошти зробить ремонт. Звертаю увагу, що ремонт для амбулаторії має свої особливості щодо комунікацій і коштує дорожче звичайного “офісного” ремонту», – розповів мер.

За його словами, вартість оренди складала 55 650 грн на місяць, тому «за рік місто та Центр первинної медико-санітарної допомоги виплатили власнику 667 800 грн». «Звичайно, ми розуміли, що це немалі кошти, а орендувати приміщення роками для міста невигідно. Тож ми провели перемовини із власником, і нам вдалося його переконати продати приміщення. Була виставлена ринкова ціна (з врахуванням уже проведеного ремонту власником) – 5 498 570 грн. Ці кошти будуть окуплені за 8 років. А це означає, що в подальшому громада тільки заощаджуватиме та матиме у власності своє приміщення», – зазначив міський голова.

«Всім, хто продукує “зраду”, я нагадаю, як п’ять років тому Ірпінь одним з перших в Україні купив штучну ялинку. Тоді більшість “знатоків” розповідали про дороговизну цієї покупки. Але ялинка роками слугує громаді, давно себе окупила і приносить радість нашим мешканцям», – зауважив Маркушин.

Він також наголосив, що міськрада зробила вагомий крок до відкриття в Ірпені ще однієї амбулаторії. «Ще одна приємна новина – на останній сесії ми виділили кошти на ремонт приміщення нової амбулаторії на вулиці Університетській (біля Центрального парку). Тож для мешканців того району вже зовсім скоро первинна медична допомога стане ще ближчою», – відзначив Олександр Маркушин.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

Річард Бренсон готовий допомогти відбудувати «Мрію»

Сьогодні, 09:47

Детальніше
Оркестр поліції Київщини феєрично виконав у центрі Ірпеня «Червону калину» (відео)

29 чер 18:43

Детальніше
Гостомель відвідав засновник британської корпорації «Virgin Group» Річард Бренсон

29 чер 16:19

Детальніше
Олександр Маркушин і глава Європарламенту відкрили в Брюсселі фотовиставку «Зруйнований, але нескорений Ірпінь»

29 чер 15:24

Детальніше
Загроза не минула: місцева влада Київщини та відомі артисти закликали остерігатися мін і снарядів (відео)

29 чер 14:09

Детальніше
Французькі громади допоможуть відбудовувати Ірпінь (відео)

29 чер 12:38

Детальніше
В Ірпені проведуть перевірку централізованої системи оповіщення

29 чер 12:07

Детальніше
Олександр Маркушин – про сьогодення Ірпеня та про Ірпінь майбутнього (відео)

29 чер 11:09

Детальніше
Всі новини