Реклама

Ірпінська команда СК «Reforma» перемогла у Відкритому кубку Обухова з кікбоксингу

350283119 3507363532844738 4733580558786269594 N

Дванадцять спортсменів ірпінського клубу «Reforma» змагалися у Відкритому кубку міста Обухів з кікбоксингу ІСКА. Усі учасники команди стали чемпіонами та вибороли три загальнокомандні кубки. Про це написав тренер клубу Володимир Сотін на своїй сторінці у фейсбуці.

Юні кікбоксери привезли зі змагань тридцять золотих, вісім срібних та три бронзові медалі. Деякі спортсмени стали багаторазовими чемпіонами.

Разом ірпінські кікбоксери вибороли перше загальнокомандне місце і Великий кубок переможця. Також уся команда отримала два малі кубки за кращу команду в лайт-контакті та за кращу команду в семі-контакті.

«Ми дуже вдячні ЗСУ за можливість тренуватися та брати участь у змаганнях. Дякуємо усім, хто допомагає нашій команді, дякуємо батькам за довіру, дирекції «Reforma». Вдячність організаторам змагань за чудове свято спорту. Реформа знову найкраща — це спільна перемога. Зустрінемось на наступних стартах», — написав Володимир Сотін.

Загалом на Відкритий кубок міста Обухів з кікбоксингу з’їхалися 120 спортсменів з Києва та області.

Нагадаємо, вихованці ірпінського спортивного клубу «Reforma» візьмуть участь у міжнародному турнірі з кікбоксингу US Open в США.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама