Ірпінська «Муніципальна варта» спільно з поліцією дала урок любителям паркування на тротуарах (відео)

Цей сіренький «Фольксваген» більше доби випробовував своє щастя. Водій автівки примудрився припаркувати її на тротуарі по вулиці Джерельній і забув про це. На транспорт, який заважав людям рухатися пішохідною зоною, звернули увагу мешканці й поскаржилися в «Муніципальну варту».

Анатолій Колесников, заступник начальника КП «Муніципальна варта»:
«У чергову частину “Муніципальної варти” неодноразово надходили скарги та повідомлення від громадян, які проживають у даних будинках, стосовно того, що автівки паркуються з порушеннями правил дорожнього руху, а саме на тротуарі та проїжджій частині, й створюють незручності та перешкоди для їхнього пересування».

Працівники «Муніципальної варти» спільно з поліцією провели рейд за вказаними адресами. У результаті неправильно припарковані автівки вирушають на штрафмайданчик. Хоча цього могло б і не статися: за словами мунвартівців, на цих автівках залишали повідомлення про порушення правил паркування і про те, що транспорт може бути евакуйований.

Анатолій Колесников:
«Упродовж останніх двох тижнів співробітниками “Муніципальної варти” проводилася роз’яснювальна робота серед водіїв та місцевих жителів, які тут проживають, стосовно недопущення порушень правил дорожнього руху: залишались інформаційні повідомлення з попередженням».

Щоб вирішити проблему неправильного паркування на вулицях міста, вже цього року в Ірпінській міськраді створять спеціальну службу.

Анатолій Колесников:
«У структурі виконавчого комітету Ірпінської міської ради буде створене управління безпеки міста, в якому буде окремий структурний підрозділ – відділ паркування, який безпосередньо займатиметься дотриманням правил паркування в нашому місті й буде наділений владними повноваженнями на складання постанов щодо порушень правил дорожнього руху, а саме правил паркування».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

Іспанці вивчають потреби Ірпеня у його відновленні (відео)

01 лип 20:29

Детальніше
У Податковому університеті в Ірпені презентували фотовиставку «Розстріляна альма-матер» (відео)

01 лип 19:31

Детальніше
На Конгресі Європейської федерації мотоспорту в Бухаресті відкрилася виставка, яка розповідає про російське нашестя на Приірпіння (фото)

01 лип 18:09

Детальніше
Волонтерська ініціатива «Сміливі відновлювати» пропонує допомогу ірпінцям, у яких пошкоджене житло

01 лип 16:43

Детальніше
В Ірпінь приїхав «Кабінет на колесах», у якому перевіряють слух

01 лип 15:29

Детальніше
Від ракетного обстрілу на Одещині загинув член виконкому Коцюбинської селищної ради

01 лип 14:57

Детальніше
У понеділок у Приірпінні відключатимуть електроенергію

01 лип 13:52

Детальніше
Олександр Маркушин узяв участь у презентації Європейської спілки міст і регіонів для відбудови України

01 лип 11:49

Детальніше
Всі новини