«Ірпінська муніципальна варта» відпрацьовує навички стрільби (відео)
08 Dec 16:08, 2021
Члени громадського формування з охорони порядку «Ірпінська муніципальна варта» упродовж місяця відпрацьовували навички стрілецької підготовки. Про це розповідається на сайті «Мунварти».
«Постійно підвищуємо рівень підготовки і професійних навичок. Весь минулий місяць керівник та члени громадського формування з охорони громадського порядку «Ірпінська муніципальна варта» навчались та вдосконалювали свої навички практичної стрільби з травматичної зброї. Щотижневі групові стрілецькі тренування з вогневої підготовки проводились на базі стрільбища «Практика». У рамках курсу відпрацьовували подвійний постріл на швидкість, динамічну стрільбу, вивчали тактичні прийоми та навички стрільби як інструмента самозахисту, опановували вміння діяти в непередбачених ситуаціях тощо», – зазначається в повідомленні.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/12/276dc4_9270782c86a84bf6978fd98ce0837cd6_mv2-1024x576.webp)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/12/276dc4_74679cd26f934a6e91b5f01e10742733_mv2-1024x576.webp)
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!