Ірпінська школа №17 готується до нового навчального року (відео)

Освітні заклади Ірпінської громади активно готуються до нового навчального року. 17-та школа, наприклад, зустріне учнів повністю оновленою актовою залою. Адже за понад 40 років, відколи її добудували до основного приміщення, жодної реконструкції чи навіть поточних ремонтів не відбувалося. І зараз тут проводять її капітальний ремонт.

Іван Пташник, директор Ірпінської школи №17:
«На сьогоднішній день чітко зазначено, що в актовому залі повністю робляться всі стіни – а висота десь більше п’яти метрів. Робиться реконструкція сцени: вона має бути вільна, пожежобезпечна і комфортна для всіляких заходів, які будуть відбуватися».

Єдине, що не буде мінятися в цій залі, а лише приводитись до ладу – це підлога, бо тут лежить якісний дубовий паркет. Його просто поциклюють та покриють лаком.  Старі, ще радянські, стільці, які були прикручені до підлоги цвяхами, теж замінять на сучасні.

Петро Король, голова ради школи, депутат Ірпінської міськради від партії «Нові Обличчя»:
«Я, як голова ради школи та депутат округу, дуже радий, що минулого року наша школа виграла Громадський бюджет – 490 тисяч гривень – саме на реконструкцію цієї зали. Тому зараз хочу подякувати всім, хто підтримував наш проєкт – і батькам, і вчителям, і учням, і випускникам цієї школи, бо на сьогоднішній день ми бачимо результат».

Але для комплексного ремонту Громадського бюджету виявилося замало. Справа в тім, що колись у цій прибудові зробили закороткий дах, і дощова вода стікала прямо на зовнішню стіну й руйнувала її. Тому ремонтувати треба й зовні.

Олег Білорус, начальник управління освіти і науки Ірпінської міськради:
«Бачимо, в якому вигляді зовнішня стіна цього актового залу. Тому було прийняте рішення про виділення додаткових коштів для того, щоб уже по-господарськи підійти