Ірпінська студентка здобула золото на чемпіонаті України з таеквондо ІТФ

Photoeditorsdk Export 2022 02 14t180150.931

Студентка Навчально-наукового інституту спеціальної фізичної і бойової підготовки та реабілітації Державного податкового університету Каріна Пономар здобула перемогу на чемпіонаті України з таеквондо ІТФ. Про це повідомив на своїй сторінці у фейсбуці тренер спортсменки Андрій Парасюк.

Він зазначив, що його підопічна увійшла до складу національної збірної команди України, яка виступатиме на чемпіонатах Європи та світу у 2022 році.

Чемпіонат України серед дорослих, юніорів та дітей проходив із 10 по 13 лютого у Вінниці. За першість змагалися 700 спортсменів.

Нагадаємо, наприкінці жовтня минулого року Каріна стала срібною та бронзовою призеркою чемпіонату Європи, який відбувся у Греції, а в листопаді виборола Кубок України.

19-річна спортсменка – кількаразова чемпіонка України та переможниця змагань за Кубок України, володарка чорного поясу й першого дану.

Як повідомлялося, вихованка Ірпінської дитячо-юнацької спортивної школи Аліса Герасименко перемогла на Універсіаді України з тхеквондо ВТФ

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!