Бійці Добровольчого формування Ірпінської міської територіальної громади №1 пройшли планові навчання. Про це інформує Муніципальна варта Ірпеня.
«Добровольчі формування – це одні з ключових елементів спротиву, які мають бути добре навченими локалізованими силами, тому тактичні навчання в польових умовах для кращого освоєння військової справи проводяться регулярно», — наголосили в Мунварті.
Зокрема, бійці відпрацювали оборонні та вартові дії, розгортання системи відеоспостереження, розгортання та експлуатація вузлу зв’язку в польових умовах – налагодження радіозв’язку, супутникового та 4G зв’язку, кабельного зв’язку, камуфляж і маскування, спостереження й тактичну розвідку, аеророзвідку – пілотування квадрокоптерів, пошук, спостереження, коригування, тактику ведення бою у лісі, засідки та інше.
«Навчання пройшли успішно, навички були відпрацьовані, всі поставлені завдання – виконані. За підсумками занять кожен підрозділ отримав оцінку рівня своєї підготовки», — зазначили в Мунварті.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/05/344742347_249844490900613_5606032022986125014_n-1024x576.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/05/344568070_1269166450378068_7835597106295057226_n-1024x770.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/05/344551672_595258822358689_1291663113404445228_n-1024x768.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/05/344735805_927719495134586_334550616511143242_n-768x1024.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/05/344728646_780872520012079_1840189345070970997_n-1024x768.jpg)
Нагадаємо, інспектори Муніципальної варти Ірпеня навчають учасників військово-патріотичної гри «Джура» евакуйовувати поранених із зони обстрілу. Навчання триватиме протягом цього тижня.