Ірпінські дзюдоїсти здобули 7 медалей на міжнародному турнірі у Греції (фото, відео)
01 Aug 16:49, 2022
Вихованці ірпінського спортивного клубу «Дзюдока» здобули три золоті, дві срібні й дві бронзові медалі на міжнародному турнірі з дзюдо, який відбувся у грецькому місті Лутракі. Про це повідомила ITV керівниця клубу Олександра Старкова.
Золото вибороли Микита Харченко, Софія Щур і Марк Бєлоусов, срібло – Дмитро Демчук і Дарія Скобцова, бронзу – Даніїл Глушаєв і Михайло Крисько.
У змаганнях брали участь спортсмени з України, Греції та Кіпру.
У відкритті турніру в Молодіжному спортивно-тренувальному центрі «Sport Camp» брали участь президент Федерації дзюдо Греції, представники Національного олімпійського комітету України, Федерації дзюдо Кіпру, фонду «Майбутнє – дітям» і муніципалітету Лутракі, а також видатні спортсмени.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/08/photoeditorsdk-export-3-839x1024.png)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/08/295458050_1137813660102935_3185169065361934432_n-1024x682.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/08/295656972_1200183334099616_1679702106967681317_n-1-1024x682.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/08/296557440_1034385910574220_7540160420616479230_n-1024x682.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/08/296172520_579887517064308_877129256874253112_n-1024x682.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/08/296141043_1006674110006320_3365698210045062464_n-1024x682.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/08/295578466_598313251862188_5884877344185548657_n-1024x682.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/08/295842025_368772978767210_3542152913142567246_n-1024x682.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/08/photoeditorsdk-export-2-811x1024.png)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/08/photoeditorsdk-export-2-1.png)
Турнір став частиною проєкту «Олімпійські мрії 2022», організованого Київським обласним відділенням НОК України за підтримки фонду «Майбутнє – дітям» та мецената Анатолія Бойка. У рамках проєкту юні дзюдоїсти з Приірпіння – загалом майже 100 дітей і підлітків – перебувають у навчально-тренувальному таборі у Греції на 40-денному спортивному зборі, який триватиме до 20 серпня. Перед тим вони протягом трьох місяців тренувалися в Ізраїлі. Своїх підопічних вивезли за кордон тренери СК «Дзюдока» Олександра Старкова та Карен Балаян.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/08/photoeditorsdk-export-1-1-1024x640.png)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/08/296195528_778703366594828_3888407852644613206_n-768x1024.jpg)
Нагадаємо, минулого тижня вихованка клубу «Дзюдока» Анастасія Чижевська здобула срібну нагороду на Європейських іграх із дзюдо серед студентів, які пройшли в місті Лодзь (Польща).
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!