В Ірпені провели відкритий турнір із регбі на честь 33-ї річниці виведення військ із Афганістану (фото)

Photoeditorsdk Export 2022 02 21t101144.052

19–20 лютого в Ірпені на стадіоні «Чемпіон» пройшов традиційний відкритий міський турнір із регбі, присвячений 33-й річниці виведення військ із Афганістану. Спортсмени змагалися у чотирьох вікових категоріях, ірпінці здобули дві перші й два другі місця. Про це повідомив відділ фізкультури і спорту Ірпінської міськради.

Крім господарів турніру, участь у ньому брали регбісти з Києва, Хмельницького, Борисполя та Дмитрівки.

Дорослі ірпінські спортсмени завоювали відразу два призові місця: перше – команда КСК-ДЮСШ – «Політехнік-1», друге – КСК-ДЮСШ – «Політехнік-2». Третіми були представники київського РК «Ребелс».

Перемогу серед юнаків у віковій групі U-16 здобула команда ДЮСШ (Ірпінь) – «Гарт» (Дмитрівка), друге місце посів столичний клуб «Пегас», третє – команда СДЮШОР «Авіатор» (Київ).

У змаганні спортсменів у віковій категорії U-14 перший рядок турнірної таблиці зайняв хмельницький «Буревісник», другий – команда ДЮСШ (Ірпінь) – «Гарт» (Дмитрівка) і третій – «Авіатор».

Серед молодших юнаків у віковій групі U-12 призові місця завоювали «Буревісник» (перше), київський «Хартс» (друге) й «Авіатор» (третє). Вихованці Ірпінської дитячо-юнацької спортивної школи – на п’ятій сходинці.

Турнір відбувся під патронатом Ірпінського міського голови Олександра Маркушина.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!