В Ірпені провели відкритий турнір із регбі на честь 33-ї річниці виведення військ із Афганістану (фото)
21 Feb 09:28, 2022
19–20 лютого в Ірпені на стадіоні «Чемпіон» пройшов традиційний відкритий міський турнір із регбі, присвячений 33-й річниці виведення військ із Афганістану. Спортсмени змагалися у чотирьох вікових категоріях, ірпінці здобули дві перші й два другі місця. Про це повідомив відділ фізкультури і спорту Ірпінської міськради.
Крім господарів турніру, участь у ньому брали регбісти з Києва, Хмельницького, Борисполя та Дмитрівки.
Дорослі ірпінські спортсмени завоювали відразу два призові місця: перше – команда КСК-ДЮСШ – «Політехнік-1», друге – КСК-ДЮСШ – «Політехнік-2». Третіми були представники київського РК «Ребелс».
Перемогу серед юнаків у віковій групі U-16 здобула команда ДЮСШ (Ірпінь) – «Гарт» (Дмитрівка), друге місце посів столичний клуб «Пегас», третє – команда СДЮШОР «Авіатор» (Київ).
У змаганні спортсменів у віковій категорії U-14 перший рядок турнірної таблиці зайняв хмельницький «Буревісник», другий – команда ДЮСШ (Ірпінь) – «Гарт» (Дмитрівка) і третій – «Авіатор».
Серед молодших юнаків у віковій групі U-12 призові місця завоювали «Буревісник» (перше), київський «Хартс» (друге) й «Авіатор» (третє). Вихованці Ірпінської дитячо-юнацької спортивної школи – на п’ятій сходинці.
Турнір відбувся під патронатом Ірпінського міського голови Олександра Маркушина.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/02/pano_20220219_153525-1024x489.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/02/pano_20220219_153508-1024x489.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/02/pano_20220219_154442-1024x489.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/02/pano_20220219_154341-1024x489.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/02/pano_20220219_153610-1024x489.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/02/pano_20220219_154651-1024x489.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/02/pano_20220219_153638-1024x489.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/02/pano_20220220_101914-1024x489.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/02/pano_20220220_101918-1024x489.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/02/pano_20220220_101912-1024x489.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/02/photoeditorsdk-export-2022-02-20T201352.254.png)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/02/photoeditorsdk-export-2022-02-20T201440.017.png)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/02/photoeditorsdk-export-2022-02-20T201220.488.png)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/02/pano_20220220_141529-1024x489.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/02/photoeditorsdk-export-2022-02-20T201100.356-1.png)
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!