Реклама

Ірпінські комунальники ліквідують наслідки снігової стихії (відео)

Олександра Страдецька, журналістка:

«Ірпінь уперше за всю зиму добряче засніжило. Рясні опади ускладнили рух як на дорогах, так і на тротуарах. Працівники «Управління житлово-комунального господарства» ще з учорашнього вечора працюють у посиленому режимі».

Дмитро Сухомлин, заступник директора КП «УЖКГ «Ірпінь»» із питань благоустрою міста:

«Як тільки розпочалася негода, пішов сніг, ми одразу випустили всю техніку на дороги, почали посипати дороги, щоб не було ожеледиці. Робітники благоустрою, які задіяні в прибиранні тротуарів та прибудинкових територій, також працюють зі вчорашнього вечора».

До ліквідації наслідків негоди комунальники задіяли весь свій бойовий арсенал: піскорозкидувачі з піщано-сольовою сумішшю, трактори для прибирання снігу на дорогах, ручну техніку для очистки тротуарів та звичайні лопати. Щоб якомога швидше охопити все місто, працюють і вдень, і вночі.

Віталій Антоненко, начальник служби забезпечення КП «УЖКГ «Ірпінь»»:

«Дуже холодно було, температура вночі була близько семи градусів (мінус). У таких умовах дуже складно працювати, та наші працівники завжди ставляться до виконання своїх обов’язків належним чином».

Євгеній, працівник КП «УЖКГ «Ірпінь»»:

«Важко, але будемо справлятися. Негода є негода. Будемо робити все від нас залежне».

За прогнозами синоптиків, у такому посиленому режимі комунальникам доведеться працювати щонайменше до новорічної ночі. До того часу сніг і мороз не послаблюватимуть своїх позицій. Разом із тим, комунальники нагадують: господарі приватних садиб та підприємці повинні самостійно прибирати від снігу території біля своїх будинків, кафе, магазинів, офісів.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама