Реклама

Ірпінські комунальники завершують сезон оновлення сміттєвих майданчиків (відео)

Із самісінького ранку на вулиці Северинівській, 11 кипить робота. Бетонозмішувач, лопати та металева сітка – наразі головні знаряддя праці робітників «УЖКГ «Ірпінь»». Комунальники оновлюють черговий сміттєвий майданчик.

Дмитро Сухомлин, заступник директора КП «УЖКГ «Ірпінь»» із питань благоустрою міста:
«Вирівнюємо покриття, в якому в ході експлуатації з’явилися деякі нерівності, і людям було незручно пересуватися цим майданчиком і викидати сміття».

Крім того, через те, що цей сміттєвий майданчик збудований на схилі вулиці, під час сильних злив сюди часто потрапляла вода.

Дмитро Сухомлин:
«Під час сильних опадів в одній частині сміттєвого майданчика було дуже багато води. Це ускладнювало мешканцям користування даним майданчиком, і вони викидали сміття прямо на початку майданчика».

На вирівнювання такого сміттєвого майданчика витрачається не менше двох кубів бетону. Після цього його поверхня підніметься на 15 сантиметрів, що не дозволить тут збиратися воді.

Варто нагадати: оновлення сміттєвих майданчиків відбувається в рамках реконструкції прибудинкових територій в Ірпені. Така робота розпочинається в червні й триває до середини листопада. І наразі цей сміттєвий майданчик – останній, який ремонтують у цьому році. Поновлення продовжиться навесні – там, де є така потреба.


Підписуйтеся на
 Telegram-канал ITV  джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама