Ірпінські комунальники зночі ліквідують наслідки снігової негоди
06 Feb 11:21, 2023
Розчищати дороги і тротуари після снігопаду ірпінські комунальники почали ще вночі. На вулиці міста виїхало 11 одиниць техніки, зокрема 5 піскорозкидальних машин. Про це повідомляють на сторінці УЖКГ «Ірпінь» у Фейсбуці.
Вже на ранок комунальники використали 121 тонну піщано-соляної суміші.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/02/329276343_579597250397240_6080761899135253964_n-1-768x1024.jpg)
![329586983_1234220610511708_7207353562399258433_n](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/02/329586983_1234220610511708_7207353562399258433_n-768x1024.jpg)
«Закликаємо водіїв та пішоходів бути уважнішими на дорогах та дотримуватись правил дорожнього руху і безпечної дистанції», — нагадали учасникам дорожнього руху на сторінці Управління.
За прогнозами синоптиків, снігопад повинен закінчитися сьогодні ближче до другої половини дня, але знову розпочнеться вже завтра зранку і триватиме до обіду.
Загалом температура повітря цього тижня не підніматиметься вище нуля. Стовпчики термометрів вдень можуть опуститися до -4, вночі — до -8.
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!