Ірпінські лікарі змушені були евакуюватися

Image 2022 03 06 11:29:05

Ірпінська поліклініка, де протягом останнього часу надавали першу невідкладну допомогу та приймали пологи, більше не працює. Через надзвичайну загрозу медикам довелося евакуюватися. 

«Сьогодні ми були змушені тимчасово виїхати з Ірпеня. Ворог підкрався дуже близько. Вчора на територію нашої поліклініки прилетів ворожий снаряд. Ми були в самому епіцентрі війни: під обстрілами, без зв’язку, без світла, води і тепла. В таких умовах ми наражали на небезпеку всіх — і пацієнтів, і лікарів», — розповів журналістам ITV директор КНП «ІЦМЛ» Андрій Левківський.

Оскільки сполучення з лікарнею у Бучі минулого тижня стало неможливим, у поліклініці розгорнули пункт невідкладної допомоги, яку надавали сімейні лікарі. Далі потерпілих відправляли у військовий шпиталь.

«Сьогодні у шпиталі так само, як і в поліклініці, немає світла, води, тепла та зв’язку. У Бучі ще гірша ситуація, на жаль. Тому поки що наш штаб відійшов до Києва, завтра будемо вирішувати, що робити далі. На сьогодні це був єдиний вихід — тимчасово відступити. Але ми повернемося, щойно буде трохи спокійніше, і продовжимо допомагати та боротися за життя людей», — додав Левківський.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300