Ірпінські ліцеїсти беруть участь в освітньому англомовному проєкті в Берліні

316805553 641109851133421 2272271391169879840 N (1)

Команда учнів Ірпінського ліцею №2 під керівництвом учительки англійської мови Світлани Меркулової бере участь в освітньому англомовному проєкті «Time of changing. Europe of changes» у Берліні. Про це повідомляє управління освіти і науки Ірпінської міськради.

Проєкт організувала німецька громадська організація DRA за підтримки Програми міжнародної співпраці Євросоюзу з іншими країнами у сфері освіти, молоді та спорту «Erasmus+». Участь у проєкті бере молодь із п’яти країн – Німеччини, України, Польщі, Естонії та Грузії. Ірпінський ліцей №2 представляють учні Вадим Гаврилюк, Олена Сітнікова, Матвій Медоренко, Марія Долгополова та Олександр Малиш.

Проєкт передбачає ознайомлення з історією – «від назви маленької вулиці до історії країни, презентацію освітніх проєктів та безліч цікавих геймерованих завдань».

«Це унікальна можливість згадати минуле кожної країни, поговорити про ідентичність кожного народу, навчитися визнавати помилки та не робити їх у майбутньому. А ще це неймовірні емоції, нові знайомства, можливість вдосконалити знання англійської мови та розповісти про історію України, про історію рідного Ірпеня», – зазначається в повідомленні.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300