Ірпінські ліцеїсти вийшли у фінал Всеукраїнського проєкту соціального шкільного підприємництва

photoeditorsdk-export - 2021-09-24T101357.959

Учні Ірпінського академічного ліцею Національного університету біоресурсів і природокористування України вийшли у фінал Всеукраїнського проєкту соціального шкільного підприємництва «Social Student Companies to Activate the Youth». Про це повідомило управління освіти і науки Ірпінської міськради.

Проєкт реалізовує громадська організація «School of ME» в партнерстві з неурядовим Дитячим фондом Німеччини (ChildFund Deutschland e.V.) за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ ФРН. Заявки на участь подали 217 навчальних закладів України. Заявка ірпінських ліцеїстів увійшла в десятку найкращих. Її авторами є вихованці гуртка «Шкільне підприємство» під керівництвом викладачки економічних дисциплін ліцею Ірини Точиліної.

Зараз фіналісти проєкту проходять навчання під керівництвом досвідчених тренерів. Учора в Ірпінському академічному ліцеї пройшов практичний тренінг із соціального шкільного підприємництва, під час якого ліцеїсти опановували основи створення бізнес-плану та вдосконалювали навички фінансової грамотності.

«Дякуємо менторкам Світлані Ревурко та Ксенії Коротченко з ГО “KeepLife” за цікаву творчу взаємодію з дітьми, а також особливому гостеві тренінгу Віктору Конопкіну – ідейному натхненнику та керівнику проєкту», – зазначили в управлінні освіти і науки.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!