Ірпінські регбісти здобули срібні медалі на трьох чемпіонатах України
15 Sep 13:14, 2021
Вихованці Ірпінської дитячо-юнацької спортивної школи вибороли срібні медалі на трьох чемпіонатах України. Про це повідомили в ДЮСШ.
Зокрема, на чемпіонаті з регбі-7 серед юнаків 2005–2006 років народження (U-16), який відбувся в Харкові, друге місце посіла збірна Київської області, яка складалася зі спортсменів із Ірпінської та Бориспільської ДЮСШ. Команда перемогла в 2-му турі чемпіонату, проте за результатами двох турів відстала на одне залікове очко від суперників із Одеської ОДЮСШ.
Срібні нагороди привезли в Ірпінь дівчата 2007–2008 років народження з чемпіонату України з регбі-7 (U-14), який пройшов в Іванкові на Київщині. Ірпінчанки грали в команді ДЮСШ (Ірпінь) – «Гарт» (Дмитрівка).
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/09/photoeditorsdk-export-2021-09-15T131144.184.png)
Також юні регбісти з Ірпеня Кирило Аржинт і Володимир Ярошенко, які виступали в складі команди «Київські соколи», здобули срібло на чемпіонаті України з регбі серед юнаків 2009–2010 років народження.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/09/photoeditorsdk-export-2021-09-15T131237.347-1024x535.png)
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!