Ірпінські самбісти привезли золото й бронзу з чемпіонату Європи

Photoeditorsdk Export 2021 12 20t124642.277

Вихованка ірпінського спортивного клубу «Дзюдока» Анастасія Левченко стала чемпіонкою Європи з боротьби самбо серед кадетів (16 років), а її одноклубник Нікіта Матвеєв здобув бронзову медаль. Про це повідомила тренерка спортсменів Олександра Старкова.

Чемпіонат проходив 18 і 19 грудня в місті Лімасол на Кіпрі. Ірпінські самбісти завоювали нагороди в запеклій боротьбі. Нікіта Матвеєв виступав у ваговій категорії понад 88 кг, Анастасія Левченко – в категорії до 47 кг. У півфіналі ірпінчанка здолала російську спортсменку – чемпіонку Європи минулих років, а у фінальному поєдинку здобула дострокову перемогу над борчинею з Болгарії.

Україну на чемпіонаті представляли 18 спортсменів (по 9 хлопців і дівчат). Загалом збірна виборола 15 медалей: 6 золотих, 5 срібних і 4 бронзові. У командному заліку хлопці посіли перше місце, а дівчата – друге.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!