Ірпінські школярі перемогли у всеукраїнському конкурсі есе на тему війни
12 May 09:55, 2023
Учні Ірпінського академічного ліцею НУБіП Кіра Дрюченко та Кіріл Дацюк посіли перші місця на Всеукраїнському конкурсі за написання есе «Війна за СВІЙ шлях». Про це повідомили в Управлінні освіти і науки ІМР.
Одинадцятикласник Кіріл Дацюк переміг із власним есе «Через терни до зірок», а семикласниця Кіра Дрюченко — з есе «Війна за свій шлях».
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/05/346092828_156894710684198_8592687223476450587_n-1024x1024.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/05/346262390_1032870611024586_974335533148256307_n.jpg)
«Діти писали про свою історію війни. Кожен рядок роботи — це особистий біль та трагедія дитячої душі. Це страшні спогади про початок несправедливої жорстокої війни проти українського народу, яка в одну мить змінила життя та спотворила дитячі мрії. Це розповідь про шлях від хаосу, розпачу, страху до усвідомлення, віри і впевненості у переможній боротьбі України за свою незалежність», — розповіли в Управлінні.
Нагадаємо, наприкінці квітня вихованці Ірпінського центру позашкільної освіти, які представляли Київщину на всеукраїнському етапі гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії — 2023″, перемогли у своїх вікових категоріях. Діти виступали у номінації «Музичне мистецтво».