Ірпінські старшокласники здобули перше й друге місця на обласній олімпіаді з фізики
09 Feb 13:51, 2022
Учень 8 класу НВО «Ірпінський ліцей інноваційних технологій – Мала академія наук» (ІЛІТ–МАН) Микита Колесніченко став переможцем обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики, а дев’ятикласник Ірпінської загальноосвітньої школи №17 Нікіта Матяш виборов друге місце. Про це повідомило міське управління освіти і науки.
Зазначається, що школярів готували до змагань учителі Наталія Дмитренко (ІЛІТ) і Віталій Дерев´янко (ЗОШ №17).
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/02/273049211_438519001392508_725078857124500472_n-1024x1024.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/02/273644828_438519044725837_810906488314090456_n-1024x1024.jpg)
Микита Колесніченко представлятиме Київську область на всеукраїнському етапі олімпіади.
Нагадаємо, раніше учень ІЛІТ Антон Бут здобув перемогу на обласному етапі олімпіади з інформатики.
Також четверо учнів Ірпінської школи №12 стали призерами обласного етапу олімпіади з української мови та літератури: Юлія Стефаник і Мілана Жук завоювали перші місця, Сергій Желясков – друге й Альона Коломієць – третє.
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!