Ірпінські тхеквондисти завоювали 9 медалей на чемпіонаті України

318321856 581050590692431 6299280777453135709 N

Вихованці Ірпінської дитячо-юнацької спортивної школи завоювали дві золоті, одну срібну та шість бронзових медалей на чемпіонаті України з тхеквондо (ВТФ) серед дорослих, молоді, юніорів та кадетів. Про це повідомляється на сторінці ДЮСШ у фейсбуці.

Чемпіонат пройшов в Івано-Франківську.

Чемпіоном України серед юніорів став майстер спорту Артем Балака, першість серед кадетів здобув Давид Цимбарович. Срібло у змаганні дорослих спортсменів і «молодіжну» бронзу виборов Андрій Молодець. Також бронзовими призерами стали Анна Анастасова (серед дорослих і серед молоді), Владислав Білоус (серед юніорів), Артур Янгаличев і Євген Король (серед кадетів).

Готували спортсменів тренери Олег і Світлана Опришки та Роман і Юлія Страховські.

Нагадаємо, в листопаді вихованці Ірпінської ДЮСШ та СК «Taekwondo Empire» завоювали золоту, срібну й бронзову медалі на відкритому чемпіонаті Полтавської області з тхеквондо (ВТФ).

У жовтні Артем Балака здобув срібло на чемпіонаті Європи серед юніорів у Латвії, у вересні – друге місце на міжнародному турнірі «Polish Open G-2» у Польщі, в липні став переможцем міжнародного турніру «Bodensee Cup 2022» в Німеччині, в лютому завоював золоту медаль на IV Гімназіаді України, а торік у вересні виборов срібло на Всесвітніх учнівських спортивних іграх U15 у Сербії.

Також у жовтні минулого року Артем Балака та Андрій Молодець стали бронзовими призерами чемпіонату України. Ще одну бронзу Молодець виборов на змаганнях за Кубок України у 2019 році.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300