Ірпінську громаду привітали з Днем Незалежності закордонні міста-побратими (відео)

Photoeditorsdk Export (23)

Ірпінську громаду привітали з Днем Незалежності України очільники міст-побратимів Ірпеня у США, Німеччині, Польщі, Грузії та Литві, а також громадські діячі з Азербайджану. Відеоролик із привітаннями опублікував на своїй сторінці у фейсбуці Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

«Сьогодні ми святкуємо День Незалежності вашої країни. Я вітаю місто-побратим Ірпінь та всіх українців, які відзначають 30-ту річницю вашої державності. Місто Мілуокі пишається тим, що воно є домом для багатьох українських американців. Багато з них пройшли важкий шлях і побудували нове життя в нашому місті. І незважаючи на те, що вони стали американцями, вони тримаються свого українського коріння. Від імені української громади та всіх мешканців Мілуокі бажаємо вам мироного і щасливого Дня Незалежності!» – сказав мер у своєму привітанні мер Мілуокі Том Баррет.

«Ми хотіли б відзначити цей історичний ювілей разом із вами. Оскільки це, на жаль, все ще неможливо, я хотіла б принаймні в такий спосіб передати вам теплі привітання з міста-побратима Борни. Бажаємо вам, дорогі друзі, та всьому українському народу всього найкращого та багато сил на майбутнє!» – зазначила бургомістр Борни (ФРН) Сімоне Людтке.

«Литва вітає Україну з Днем Незалежності! Бажаємо нашим партнерам із міста Ірпінь, усім його жителям щастя й миру. Алітуський район передає вам багато любові!» – наголосив голова району Альгірдас Врубляускас.

Також Ірпінську громаду і всю Україну привітали мер гміни Білі Піски (Польща) Беата Соколовська, мер грузинського м. Мхцета Георгій Капанадзе та голова азербайджанського громадського об’єднання «Молоді реформатори» Фарід Шахбазли.

«Я щиро дякую нашим партнерам за ці теплі слова і побажання! Дякую вам за надійну співпрацю протягом довгих років! Сподіваюся, що й надалі вона буде не менш результативною і корисною для усіх наших громад», – підкреслив Олександр Маркушин.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!