Ірпінську громаду успішно презентували на фестивалі районів Київщини

222369291 3134180513480435 7647099246627356449 N

Цими вихідними у парку «Київська Русь», що у селі Копачів Обухіського району, відбувся фестиваль-презентація районів Київської області, присвячений 1033-ій річниці Хрещення Київської Русі-України. Про це повідомила керівниця відділу культури, національностей і релігій Ірпінської міської ради Євгенія Антонюк на своїй сторінці у соцмережі.

Участь у фестивалі-презентації взяли заступники Ірпінського міського голови, депутати ІМР, керівники відділів та комунальних служб міста. Захід організовано відділом культури, національностей і релігій ІМР за підтримки мера міста Олександра Маркушина.

Презентація Ірпінської громади зібрала велику кількість схвальних відгуків і привернула увагу дуже багатьох гостей. «На такій маленькій території нам вдалося відтворити суть Ірпеня, як затишного європейського куточка, який, набувши сучасних рис, береже народні традиції гостинності. Дякую Віолетті Дворніковій та колективу відділу культури, національностей і релігій ІМР за ідеї та їх втілення, учасникам делегації громади, депутатам, керівникам відділів та комунальних служб міста за всебічну допомогу!! Ми найкраща команда!! Особлива подяка за сприяння у проведенні презентації Ірпінському міському голові Олександру Маркушину!», — написала Євгенія Антонюк.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300