Ірпінських освітянок визнали педагогічною елітою Київщини

244074181 353169999927409 4305762576795064147 N

До Дня працівників освіти департамент освіти і науки Київської облдержадміністрації та Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів підготували відеопрезентацію «Педагогічна еліта Київщини: здобутки і перемоги», в якій, зокрема, представлені три вчительки з Ірпеня – Олена Король, Світлана Меркулова й Олена Федорова.

«Гордістю області є 11 учителів, учні яких показали максимальні результати під час зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року», – зазначається в презентації. Серед цих педагогів – учителька філології Ірпінської школи №17 Олена Король. Її учениця Анастасія Панченко отримала на ЗНО 200 балів із української мови та літератури

Автори відео наголосили на здобутках учительки англійської мови Ірпінської спеціалізованої школи №2 Світлани Меркулової, яка увійшла в ТОП-50 найкращих освітян України за результатами конкурсу «Global Teacher Prize Ukraine 2021». Відзначається, що Світлана Меркулова «започаткувала унікальний проєкт виборів для дітей, який потрапив до найкращих проєктів Ради Європи, і створила команду дипломатів Моделей ООН, результати якої мала нагоду презентувати в Осло, Флоренції та Берліні».

У презентації також відзначили вчительку Ірпінської школи №2 Олену Федорову. Вона ввійшла в ТОП-50 найкращих учителів фізичної культури України за версією національної премії «Global Teacher Prize Ukraine», спортивного руху «JuniorZ» та Міжнародного фонду соціальної справедливості «IOSJ Ukraine».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!