Педагогиня з Ірпеня ввійшла в ТОП-50 найкращих учителів фізкультури України

photoeditorsdk-export - 2021-09-04T150123.447

Вчителька Ірпінської школи №2 Олена Федорова ввійшла в ТОП-50 найкращих учителів фізкультури України за версією національної премії «Global Teacher Prize Ukraine», спортивного руху «JuniorZ» та Міжнародної організації соціальної справедливості «IOSJ Ukraine». Про це повідомило управління освіти і науки Ірпінської міськради.

«Маємо ще одного номінанта на звання “найкращий вчитель України”! Оголошено ТОП-50 найкращих учителів фізкультури України за версією премії “Global Teacher Prize Ukraine”, “JuniorZ” та “IOSJ Ukraine”! Вітаємо вчителя фізичної культури Ірпінської СЗОШ №2 Федорову Олену Володимирівну, яка увійшла до 50 найкращих учителів фізкультури України», – йдеться на сторінці управління у фейсбуці.

У повідомленні зазначається, що переможець у цій спеціальній номінації отримає грошову премію в розмірі 30 000 грн та освітню поїздку в Німеччину.

В управлінні освіти нагадали, що у 2018 році Олена Федорова стала переможницею обласного конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури з елементами футболу» .

Як повідомлялося, вчителька англійської мови з Ірпінської школи №2 Світлана Меркулова увійшла в ТОП-50 найкращих педагогів України за результатами конкурсу «Global Teacher Prize Ukraine 2021».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!