Ірпінський дзюдоїст переміг на всеукраїнському турнірі

Photoeditorsdk Export 2022 02 07t185848.567

14-річний вихованець ірпінського спортивного клубу «Дзюдока» Микита Харченко (тренери – Олександра Старкова й Карен Балаян) здобув перемогу на відкритому всеукраїнському турнірі – VIII Дитячому фестивалі дзюдо. Про це повідомляється на сторінці клубу у фейсбуці.

Микита виступав у ваговій категорії 60 кг. В усіх чотирьох сутичках він переміг достроково.

Фестиваль, який є щорічним наймасштабнішим в Україні турніром із дитячого дзюдо, проходив 5 й 6 лютого в Києві. Участь у ньому брали юнаки та дівчата 2008–2012 років народження. Крім українських спортсменів, на змаганнях виступали команди Німеччини, Болгарії та Молдови.

Нагадаємо, в жовтні минулого року спортсмен із клубу «Дзюдока» Нікіта Матвеєв здобув золоту медаль на відкритому чемпіонаті України з дзюдо серед молодших кадетів до 17 років.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!