Класи Ірпінського ліцею №3 готові на 100%. Зараз їх укомплектовують меблями за допомогою БФ «Жовто-блакитні крила» та фінансової підтримки німецьких благодійників. Розвантажувати нові меблі допомагають небайдужі батьки. Про це повідомили у благодійному фонді.
«Батьки учнів Ірпінського ліцею №3 просто неймовірні! Ми впродовж трьох останніх днів просто в захваті від їхньої активності та надзвичайного працелюбства. Вже кілька вантажівок з допомогою для ліцею приїхало в Ірпінь», — розповідають у фонді.
![371060911_700296015472997_111279502000804709_n](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/08/371060911_700296015472997_111279502000804709_n-1024x682.jpg)
![371063558_700296685472930_8514688849081995468_n](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/08/371063558_700296685472930_8514688849081995468_n-1024x682.jpg)
![370378798_700296248806307_569803474738701995_n](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/08/370378798_700296248806307_569803474738701995_n-1024x682.jpg)
![371086280_700295952139670_3563870031018176535_n](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/08/371086280_700295952139670_3563870031018176535_n.jpg)
Як зазначають благодійники, укомплектовують меблями ліцей №3 за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини та німецьких неурядових організації «Terre des hommes» та «ChildFund Deutschland».
Приміщення ліцею наповнюється стільцями, партами, столами та іншим необхідним обладнанням.
![370619269_700295745473024_3217780726724893323_n](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/08/370619269_700295745473024_3217780726724893323_n-1024x768.jpg)
«Попереду буде ще багато поставок від наших німецьких партнерів і ми запрошуємо всіх батьків взяти участь у наших наступних толоках. Наші спільні зусилля – найбільша гарантія того, що учні вже зовсім скоро навчатимуться у стінах рідного ліцею, а сам навчальний заклад перетвориться на один із найсучасніших у місті Ірпінь», — наголошують у благодійному фонді.
Нагадаємо, ліцей №3 — найбільш постраждалий в Ірпеня навчальний заклад. За відбудову його будівлі взявся дитячий фонд ООН – ЮНІСЕФ. На реалізацію проєкту виділили 4,8 мільйони євро. Меблями та кухонним обладнанням Ірпінський ліцей забезпечує благодійний фонд «Жовто-Блакитні Крила», а прилеглу територію облаштовує ГО «Епіцентр дітям» спільно з компанією «Епіцентр».