Сьогодні зранку, 6 лютого, адміністрація Ірпінського ліцею №2 виявила в електронній пошті закладу повідомлення із погрозами. Дітей евакуювали. Про це повідомив Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-06_08-47-28-576x1024.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-06_08-47-28-2-576x1024.jpg)
«Одразу була викликана поліція та ДСНС. Діти евакуйовані з приміщення. Учні 1 та 2 класів сьогодні продовжать навчання на території іншої школи. Учні старших класів поки що займатимуться дистанційно», — написав мер на своїй сторінці у Фейсбук.
За його словами, також перевірили електронні пошти інших навчальних закладів громади. Нічого підозрілого на разі не виявлено.
«Будемо працювати з правоохоронцями, зокрема з кіберполіцією, щоб з’ясувати звідки насправді надіслано повідомлення та покарати винних, якщо це чийсь зовсім не кумедний жарт», — зазначив Олександр Маркушин.
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!