Ірпінський спорстмен Володимир Кульківський став переможцем Чемпіонату Європи з гирьового спорту

2024 04 23 10.57.52

Ірпінський спорстмен Володимир Кульківський став переможцем Чемпіонату Європи з гирьового спорту серед дорослих. Про це повідомляють в Ірпінській міській раді.

Змагання проходили з 17 по 21 квітня у Франції (м. Париж), участь у яких взяли 345 спортсменів з 17 країн світу.

Виконавши за 12 хвилин 251 повторення у вправі ривок з довільною зміною рук, Володимир Кульківський здобув перемогу на Чемпіонаті Європи у ваговій категорії 95 кг.

Нагадаємо, нещодавно у відкритому чемпіонаті зі спортивного орієнтування на спринтерських дистанціях орієнтувальники з клубу «Kyiv region O-team» вибороли 13 нагород.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!