Ірпінський центр первинної меддопомоги опублікував для пацієнтів алгоритм дій під час нової хвилі епідемії

photoeditorsdk-export - 2021-10-26T122923.031

Прийом пацієнтів із коронавірусно хворобою чи з підозрою на COVID-19 відбувається в амбулаторіях із 14:00, а для отримання свідоцтва про вакцинацію не обов’язково приходити медзаклад. Про це та інше йдеться в алгоритмі дій для пацієнтів в умовах нової хвилі епідемії, опублікованому Ірпінським центром первинної медико-санітарної допомоги.

Зокрема, адміністрація центру рекомендує наступне:

1. Якщо Ви захворіли на ГРВІ та підозрюєте в себе COVID-19, зверніться до свого сімейного лікаря (бажано дистанційно). Телефони лікарів тут (телефонувати потрібно в робочі години).

2. Якщо лікар не відповідає (на прийомі, захворів, у відпусці, тощо), телефонуйте в реєстратуру Вашої амбулаторії, Вас запишуть на прийом. Телефони реєстратур тут.

3. Якщо додзвонитися в реєстратуру не вдається (наразі – пікове навантаження: сотні дзвінків на хвилину зі зверненнями), зверніться в амбулаторію до чергового лікаря.

4. Хворих на COVID-19 і пацієнтів з підозрою на це захворювання приймають у другій половині дня – з 14:00. У першій половині дня ведеться прийом інших пацієнтів.

5. В амбулаторії у Вас візьмуть мазок на ПЛР-тестування, нададуть рекомендації. Результат – за кілька днів.

6. Зберігаєте спокій і виконуйте рекомендації лікарів.

7. Купіть пульсоксиметр. Якщо Ви підпадаєте під критерії госпіталізації, описані в цих рекомендаціях, терміново телефонуйте на номер 103, Вас госпіталізують.

8. Щодо видачі міжнародного свідоцтва про вакцинацію, не забувайте, що його можна отримати цілком самостійно через портал «Дія». Якщо все ж вирішили йти в амбулаторію, то читайте тут.

«Медична система переживає не найкращі часи. Медичні працівники – теж люди зі своїми проблемами, дехто не витримує навантаження, хворіє, звільняється. Ми банально фізично не маємо змоги Вам усім допомогти. Пам’ятайте, ми не єдиний медичний заклад у регіоні (Google у допомогу, на сайті НСЗУ є перелік закладів, що працюють у нашому регіоні за програмою медичних гарантій)», – наголошується в повідомленні центру.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

Іспанці вивчають потреби Ірпеня у його відновленні (відео)

01 лип 20:29

Детальніше
У Податковому університеті в Ірпені презентували фотовиставку «Розстріляна альма-матер» (відео)

01 лип 19:31

Детальніше
На Конгресі Європейської федерації мотоспорту в Бухаресті відкрилася виставка, яка розповідає про російське нашестя на Приірпіння (фото)

01 лип 18:09

Детальніше
Волонтерська ініціатива «Сміливі відновлювати» пропонує допомогу ірпінцям, у яких пошкоджене житло

01 лип 16:43

Детальніше
В Ірпінь приїхав «Кабінет на колесах», у якому перевіряють слух

01 лип 15:29

Детальніше
Від ракетного обстрілу на Одещині загинув член виконкому Коцюбинської селищної ради

01 лип 14:57

Детальніше
У понеділок у Приірпінні відключатимуть електроенергію

01 лип 13:52

Детальніше
Олександр Маркушин узяв участь у презентації Європейської спілки міст і регіонів для відбудови України

01 лип 11:49

Детальніше
Всі новини