Ірпінський центр первинної меддопомоги – в трійці найкращих в Україні за темпами вакцинації

imgonline-com-ua-BigPicture-hKdN8JqpNBAlL

За темпами проведення вакцинації від коронавірусу Ірпінський центр первинної медико-санітарної допомоги входить у трійку найкращих в Україні. Про це повідомила пресслужба Міністерства охорони здоров’я.

Як зазначив в інтерв’ю пресслужбі директор центру Андрій Левківський, на сьогодні працівники закладу провели щеплення майже 47 тисяч осіб, із них більш ніж 26 тисяч вакциновані двома дозами.

«На початку ми сформували 2 мобільні бригади для роботи з CoviShield/ AstraZeneca. Потім з’являлися інші вакцини, розширювався перелік категорій для вакцинації – і почергово залучили до процесу всі амбулаторії, в яких створили стаціонарні пункти щеплень, відкрили на базі нашої поліклініки центр масової вакцинації. На сьогодні у нас в Ірпінській територіальній громаді вже працюють 11 пунктів щеплень, один центр масової вакцинації і три мобільні бригади», – розповів Левківський.

За його словами, зараз в Ірпінській громаді вакцинацію пройшли майже всі організовані колективи.

Директор медзакладу наголосив, що суттєву підтримку в організації вакцинальної кампанії та взагалі в боротьбі з епідемією ірпінські медики отримують від міської влади.  

«Зрозуміло, що на початковому етапі люди мали певну недовіру до нової вакцини і небажання щепитися, тому вирішив власним прикладом показати, що боятися не треба. Щепився першим у закладі і, відповідно, в регіоні. Також серед перших щепились мер Ірпеня Олександр Маркушин, більшість депутатів місцевої ради. Взагалі, слід відзначити, що підхід до боротьби з епідемією COVID-19 у нашій громаді є дуже серйозним. Від самого початку за ініціативи виконавчої влади у місті був сформований антивірусний штаб, в який увійшли керівники комунальних закладів, представники бізнесу, фахові спеціалісти. Очолити штаб запропонували мені як людині, що має відповідний досвід та фах. Відтоді команда і штаб працюють злагоджено й ефективно. Так і у вакцинальній кампанії – активна позиція виконавчої влади дала певний поштовх мешканцям нашого міста та керівникам комунальних закладів і приватних фірм… Щоб активізувати щеплення вчителів, співпрацювали з відділом освіти міськради, організовували бесіди і зустрічі, наразі у нас в ОТГ щеплено близько ⅔ працівників освіти. Взагалі, взаємодіяти з виконавчою владою на місцях, яка може допомогти і організаційно, і морально, дуже важливо», – відзначив Андрій Левківський.

Він також зауважив, що місцева влада «активно допомагає домотивовувати колектив фінансово».

Крім того, керівник «первинки» наголосив на важливості інформаційної підтримки кампанії з вакцинації населення та відзначив внесок у цю кампанію журналістів ITV.

«Ми постійно працюємо в соціальних мережах, маємо сторінку у фейсбуці, телеграм-канал, сайт. Нас підтримував місцевий телеканал, допомагали, так би мовити, розкручувати кампанію медійно», – сказав Левківський.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!   

НОВИНИ

Зустріч в ірпінській мерії з представниками іспанської громадської організації «Cesal» (фото)

Сьогодні, 20:46

Детальніше
В Ірпені працюватиме благодійна програма іспанської ГО «Cesal» (відео)

Сьогодні, 20:32

Детальніше
Міністр оборони Словенії високо оцінив героїчний подвиг Ірпеня (відео)

Сьогодні, 19:53

Детальніше
Довели, що незламні. Історія танцівників із Ірпеня, які пережили окупацію і поїхали на чемпіонат світу (відео)

Сьогодні, 16:56

Детальніше
Олександр Усик шукатиме кошти на відновлення одного з ірпінських будинків

Сьогодні, 14:15

Детальніше
За допомогу ЗСУ школу в Білогородці відключили від газопостачання (відео)

Сьогодні, 13:34

Детальніше
Кінологічний центр поліції в Ірпені отримав 10 вівчарок від Фонду Говарда Баффета (відео)

Сьогодні, 11:09

Детальніше
Мешканець Ірпеня надав станцію «Starlink» для «пункту незламності» в Центральному парку (відео)

Сьогодні, 09:36

Детальніше
Всі новини