Ірпінський центр первинної меддопомоги – в трійці найкращих в Україні за темпами вакцинації

Imgonline Com Ua Bigpicture Hkdn8jqpnball

За темпами проведення вакцинації від коронавірусу Ірпінський центр первинної медико-санітарної допомоги входить у трійку найкращих в Україні. Про це повідомила пресслужба Міністерства охорони здоров’я.

Як зазначив в інтерв’ю пресслужбі директор центру Андрій Левківський, на сьогодні працівники закладу провели щеплення майже 47 тисяч осіб, із них більш ніж 26 тисяч вакциновані двома дозами.

«На початку ми сформували 2 мобільні бригади для роботи з CoviShield/ AstraZeneca. Потім з’являлися інші вакцини, розширювався перелік категорій для вакцинації – і почергово залучили до процесу всі амбулаторії, в яких створили стаціонарні пункти щеплень, відкрили на базі нашої поліклініки центр масової вакцинації. На сьогодні у нас в Ірпінській територіальній громаді вже працюють 11 пунктів щеплень, один центр масової вакцинації і три мобільні бригади», – розповів Левківський.

За його словами, зараз в Ірпінській громаді вакцинацію пройшли майже всі організовані колективи.

Директор медзакладу наголосив, що суттєву підтримку в організації вакцинальної кампанії та взагалі в боротьбі з епідемією ірпінські медики отримують від міської влади.  

«Зрозуміло, що на початковому етапі люди мали певну недовіру до нової вакцини і небажання щепитися, тому вирішив власним прикладом показати, що боятися не треба. Щепився першим у закладі і, відповідно, в регіоні. Також серед перших щепились мер Ірпеня Олександр Маркушин, більшість депутатів місцевої ради. Взагалі, слід відзначити, що підхід до боротьби з епідемією COVID-19 у нашій громаді є дуже серйозним. Від самого початку за ініціативи виконавчої влади у місті був сформований антивірусний штаб, в який увійшли керівники комунальних закладів, представники бізнесу, фахові спеціалісти. Очолити штаб запропонували мені як людині, що має відповідний досвід та фах. Відтоді команда і штаб працюють злагоджено й ефективно. Так і у вакцинальній кампанії – активна позиція виконавчої влади дала певний поштовх мешканцям нашого міста та керівникам комунальних закладів і приватних фірм… Щоб активізувати щеплення вчителів, співпрацювали з відділом освіти міськради, організовували бесіди і зустрічі, наразі у нас в ОТГ щеплено близько ⅔ працівників освіти. Взагалі, взаємодіяти з виконавчою владою на місцях, яка може допомогти і організаційно, і морально, дуже важливо», – відзначив Андрій Левківський.

Він також зауважив, що місцева влада «активно допомагає домотивовувати колектив фінансово».

Крім того, керівник «первинки» наголосив на важливості інформаційної підтримки кампанії з вакцинації населення та відзначив внесок у цю кампанію журналістів ITV.

«Ми постійно працюємо в соціальних мережах, маємо сторінку у фейсбуці, телеграм-канал, сайт. Нас підтримував місцевий телеканал, допомагали, так би мовити, розкручувати кампанію медійно», – сказав Левківський.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!   

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

Британський журнал «The British Army Review» опублікував спецвипуск, присвячений битві на річці Ірпінь

20 Feb 17:29

Детальніше
Завтра Ірпінська громада прощатиметься із загиблим захисником Андрієм Трофименком

20 Feb 17:21

Детальніше
Зовсім скоро в Ірпені запрацює Центр надання соціальних послуг

20 Feb 17:00

Детальніше
Майже два мільйони доходу в 2023 — аналіз декларації Романа Янкового

20 Feb 14:16

Детальніше
76 ударів ножем та викруткою: поліцейські розслідують вбивство у Коцюбинському

20 Feb 11:47

Детальніше
Скільки маскувальної сітки за час своєї роботи сплели волонтери БФ "Вільні люди Ірпеня"

20 Feb 11:27

Детальніше
Депутат Ірпінської міськради пропонує назвати одну з вулиць Києва на честь Героїв Ірпеня

20 Feb 09:15

Детальніше
Трохи більше 200 тисяч доходу в рік та шість автівок у родинному автопарку — аналіз декларації Анатолія Кушнірчука

19 Feb 20:11

Детальніше
Всі новини