Ірпінський центр первинної медико-санітарної допомоги отримав портативний венозний сканер
29 Mar 14:04, 2024
Ірпінський центр первинної медико-санітарної допомоги отримав портативний венозний сканер. Апарат призначений для візуалізації вен, показує цифрове зображення карти вен на поверхні шкіри у реальному часі та є незамінним помічником у складних випадках при заборі крові у пацієнтів.
«Апарат в рамках меморандуму про співпрацю, подарував Гончаров Максим волонтер та власник клініки естетичної косметології в Ірпіні «Lasertouch» та дитячого басейну «Happy Life» (вул.Григорія Сковороди 11). Особлива потреба у такому апараті була у наших найменших пацієнтів! Дякуємо Максиму за небайдужість та волонтерську позицію!», — повідомив директор Центру Андрій Левківський.
![2024 03 29 14.03.52](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2024/03/2024-03-29-14.03.52-1024x873.jpg)
Як прокоментував журналістам ITV Андрій Левківський, наразі планують передати апарат в амбулаторію №2. Його використовуватимуть сімейні лікарі за показами.