Ірпінський центр первинної медико-санітарної допомоги відзначив четвертий день народження

Photoeditorsdk Export (1)

Ірпінський центр первинної медико-санітарної допомоги відзначив свій четвертий день народження. Про це написав у фейсбуці міський голова Олександр Маркушин.

«Не упущу нагоди вкотре сказати, що я пишаюся нашою «первинкою»! Ірпінський центр первинної медико-санітарної допомоги зараз – це 10 сучасних амбулаторій, понад 250 прекрасних фахівців, які завжди прийдуть вам на допомогу, і більше 100 000 декларантів. За рейтинговими показниками МОЗу наш Центр постійно займає одне із найвищих місць в Україні! А створив його і очолює весь цей час Лікар і Менеджер з великої букви Андрій Левківський», – відзначив мер.

Він наголосив, що «Андрій та його команда – це люди, які з перших днів війни залишалися в місті та під обстрілами і вибухами надавали людям невідкладну допомогу».

«Вони рятували життя і допомагали народжуватись новим життям. Ризикуючи собою, вони здійснили неймовірну спецоперацію із евакуації своїх колег та пацієнтів стаціонару Ірпінської центральної міської лікарні. Указом Президента Андрію Левківському та Сергію Горошку було присвоєно звання «Заслужений лікар України», а Олегу Плетяному – «Заслужений працівник охорони здоров’я України»», – нагадав Маркушин.

Він зазначив, що під час бойових дій усі ірпінські амбулаторії були пошкоджені, але на сьогодні вони вже відновили свою роботу.

«Всі лікарі Центру, незважаючи ні на що, повернулися на свої робочі місця і продовжують дбати про здоров’я мешканців Приірпіння. За це їм велика вдячність і низький уклін! Бажаю Ірпінському центру первинної медико-санітарної допомоги та його колективу розвитку, спокійних робочих днів та мирного неба над головою! А наша управлінська команда зі свого боку зробить все від нас залежне, щоб умови праці наших лікарів ставали ще кращими, а медичні послуги для пацієнтів – ще якіснішими», – підкреслив міський голова.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300