Ірпінський центр соцобслуговування допомагає громадянину Польщі, який потрапив у біду

Photoeditorsdk Export 2021 07 02t175158.899

Працівники Ірпінського територіального центру соціального обслуговування допомагають повернутися на батьківщину громадянину Польщі, який, втративши в Україні документи й перенісши важку хворобу, знайшов притулок у покинутій хатині в Ірпені. Про це розповіла на своїй сторінці у фейсбуці заступниця директора терцентру Діана Бондар.   

Про іноземця-безхатченка Марека-Станіслава Збишека Червінського стало відомо в лютому. За словами поляка, документи в нього вкрали. До кінця холодів він щодня отримував гарячу їжу та напої від пункту обігріву. Завдяки допомозі волонтерів і благодійників працівники терцентру придбали й передали Мареку-Станіславу електропростирадло, тонометр, ходунки та мобільний туалет, а також організували для нього медичне обстеження. Виявилося, що в чоловіка був геморагічний інсульт. Зараз він пересувається лише з ходунками.

Терцентр звернувся до посольства Республіки Польща в Україні з проханням про допомогу у відновленні документів Червінського, в пошуку його родини та в поверненні на батьківщину. Після цього в Ірпінь прибув польський консул Яцек Гоцловський та співробітниця посольства. Консул запевнив, що надалі опікуватиметься долею співвітчизника.

Працівники терцентру провели для польських дипломатів  екскурсію Ірпенем.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300