Реклама

Ірпінці вшанують героїв Чорнобиля на міському шаховому турнірі

шаховий турнір фото

22-25 квітня в Ірпінському шаховому клубі відбудеться міський турнір із шахів для дорослих, який проходить в Ірпені понад 20 років. Цим турніром традиційно буде вшановано героїв, які загинули внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

Серед учасників турніру будуть ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС та ветерани праці Приірпіння. Також у змаганнях візьмуть участь вимушені переселенці зі сходу, які внаслідок військових дій проживають в ірпінському регіоні.

Організатори запрошують ірпінців, яким вже є 18 років, до участі у турнірі, який пройде у міському шахово-шашковому клубі за адресою: м. Ірпінь, вул. Ярославська,3.

Заявки на участь необхідно надіслати електронною поштою на адресу: [email protected]. Детальна інформація про турнір – за телефоном 097-974-82-31.

Нагадуємо, у квітні 2016 року за ініціативи керівництва Ірпінської міської ради, шахово-шашковому клубу міста було надано нове приміщення по вулиці Ярославська,3. В дизайні приміщення використані елементи фігур шахів та шахово-шашкової дошки. Зараз у клубі на постійній основі проводяться обласні турніри для дітей та дорослих.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама