Ірпінці привітали з ювілеєм засновницю родинного музею українознавства Світлану Кушнір
29 Jul 21:06, 2020
Сьогодні ірпінці вітали з 80-літнім ювілеєм засновницю приватного родинного музею українознавства Світлану Кушнір. Про це повідомив на своїй сторінці в соцмережі перший заступник міського голови Олександр Маркушин.
«Від імені громади Ірпеня щиро вітаю шановану мешканку нашого міста Світлану Кушнір з ювілеєм! — написав він. — Світлана Іванівна створила в Ірпені родинний приватний музей Кушнірів. Там зберігається велика колекція рушників і вишиванок 20-30-х років минулого століття та чимало предметів побуту давнього українського села. Дуже рекомендую відвідати це чудове місце! Адреса – вулиця Спартака, 16».
«Основу експонатів музею становить спадщина свекрухи Світлани Іванівни, яка проживала на Чернігівщині. Це старовинні столітні вишиті рушники, сорочки, одяг, посуд і предмети побуту українців. Пізніше долучилися до поповнення експонатів для музею і небайдужі сусіди і знайомі. Знайшлося місце в музеї і для книг з історії України та місцевих авторів», — розповіла директорка центральної міської бібліотеки Олена Циганенко.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/07/113680544_166160438331903_3364376854933623002_n.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/07/114713272_166160551665225_7128869269170342792_n.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/07/113999567_166160468331900_3330409068363101610_n.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/07/116364522_166160524998561_6754295973748179508_n.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/07/116430302_166160578331889_2461208617696877508_n.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/07/115770035_166160378331909_6258674217686853398_n.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/07/115597691_166160631665217_8445019883587797198_n.jpg)
Поздоровити ювілярку прийшли Олександр Маркушин, Олена Циганенко, керівниця відділу культури, національностей і релігій Ірпінської міськради Євгенія Антонюк, директор історико-краєзнавчого музею Анатолій Зборовський, учасники міської літературної студії «Дебют».
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!