Цього року кожен ірпінчанин може зберегти живою ялинку, яку придбає на Новий рік і Різдвяні свята. Таку можливість передбачає проєкт «Жива ялинка», який буде реалізовуватися в Ірпені. Про це розповіла очільниця комунального підприємства «Управління благоустрою міста» Юлія Прибилова.
«З 15.12 на Різдвяно-новорічній ярмарці, яка відбудеться на головної площі міста Ірпеня, кожен зможе взяти участь у проєкті «Жива Ялинка»!» – написала вона в соцмережі, пояснивши, що деревця продаватимуться в горщиках, і після свят їх можна буде посадити в землю.
«Придбавши ялинку, ви отримуєте: натуральний запах хвої, який доповнить новорічну атмосферу; ялинку, гілки якої не осипаються; живу рослину, яку ми разом з вами висадимо в місті. Найголовніше – ви зберігаєте ялинку живою!» – наголосила Юлія Прибилова.
За її словами, учасники проєкту отримають «безкоштовну консультацію з догляду за рослиною в домашніх умовах та повну допомогу в її висаджені в ґрунт».
Задум комунальників підтримав секретар Ірпінської міської ради Андрій Літвинов. «У цьому році в Ірпені на Новий рік та Різдво пропонуємо, по можливості, придбати ялинку саме в горщику. Вона коштує дорожче (від 160 до 1200 грн), але вона жива, і після свят ви зможете висадити її у себе на подвір‘ї, що сприятиме покращенню екології в нашому місті», – підкреслив посадовець.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2019/11/76702468_2648823828497072_1957398162234671104_n.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2019/11/77047919_2648836855162436_2273559307712724992_o.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2019/11/78231903_2648823915163730_5239126735454208000_n.jpg)