Відділ фізичної культури та спорту Ірпінської міської ради організовує для мешканців та гостей міста безкоштовний майстер-клас із петанку. Долучитись можуть усі охочі.
Майстер-клас відбудеться 10 травня о 11:00 на спортивному майданчику Ірпінського гуманітарного ліцею «Лінгвіст» ім. З. Алієвої.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-09_10-22-40-682x1024.jpg)
Петанк — один із різновидів боулзу, метою якого є, стоячи всередині кола, кинути порожнисті металеві кулі якомога ближче до маленької дерев’яної кулі. У цю гру, як правило, грають на твердому ґрунті або гравії, але можна також грати на траві, піску тощо.
Нагадаємо, цьогоріч чемпіонат України з петанку серед жіночих триплетів та тиру пройде в Ірпені. Змагання відбудуться на початку червня.