Депутати Ірпінської міської ради від партії «Нові Обличчя» Євгенія Антонюк, Оксана Нечитайло, Антоніна Довганич і Дмитро Чава закликають містян 12 червня взяти участь у толоці – прибиранні узбережжя кар’єра в мікрорайоні СМУ.
«Друзі! Запрошуємо на толоку біля водойми на кар’єрі СМУ! Від вас – позитивний настрій та бажання зробити наше місто кращим», – написала Євгенія Антонюк на своїй сторінці у фейсбуці.
Збір добровольців – о 10 год. за адресою: вул. Котляревського, 59. Всім учасникам толоки організатори обіцяють смачну уху від «Рибної лавки».
«А після толоки ми з командою депутатів округу від «Нових Облич» чекаємо вас на музичному вечорі в нашому парку «Покровський»», – зазначила Євгенія Антонюк.
Як повідомлялося, концерт розпочнеться о 18:00.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/06/197795100_276108424211152_8224474574454556076_n.jpg)
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!