Реклама

«Ірпіньводоканал» отримав на екофорумі у Львові відзнаку «За стійкість та мужність» (відео)

Photoeditorsdk Export (4)

Комунальне підприємство «Ірпіньводоканал» отримало відзнаку «За стійкість та мужність» на «Lviv Eco Forum’22». Про це повідомляється на сторінці водоканалу у фейсбуці.

Екофорум, який цього року відбувся вже всьоме, є майданчиком для обговорення проблем водопровідно-каналізаційної галузі, екології та збереження природних ресурсів. Раніше в центрі уваги заходу були переважно екологічні проблеми, але в умовах війни постали нові масштабні виклики, першочерговим із яких є забезпечення населення питною водою та підтримка роботи водоканалів.

На форумі було презентоване відео, в якому представники місцевого самоврядування й комунальники розповіли про діяльність водоканалів під час війни.

«Дуже багато працівників «Ірпіньводоканалу» взяли в руки зброю, записалися в територіальну оборону й захищали наше місто. Уся техніка комунального підприємства, яка могла перевозити людей, перевозила і військовослужбовців, і дуже потужно допомогла в евакуації населення з Ірпеня. На жаль, за активну фазу воєнних дій в Ірпені 95% усієї техніки було знищено», – сказав Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

Представник підприємства-підрядника «ТД Євротрубпласт» Олександр Козак розповів про те, як після звільнення міста в рекордні строки було відновлене його водопостачання: за 18 днів проклали 14 кілометрів водогону з Києва. «Це безпрецедентна швидкість для таких діаметрів», – наголосив Козак.

Як зазначив директор «Ірпіньводоканалу» Артур Загодіренко, під час війни пріоритетом стало не тільки якісне надання послуг із водопостачання й водовідведення, а й забезпечення цих функцій підприємства у критичних ситуаціях. Зокрема, нині водоканал забезпечений дизель-генераторами та ємностями для підвезення води.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV —джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама