«Ірпіньводоканал» отримав на екофорумі у Львові відзнаку «За стійкість та мужність» (відео)

photoeditorsdk-export (4)

Комунальне підприємство «Ірпіньводоканал» отримало відзнаку «За стійкість та мужність» на «Lviv Eco Forum’22». Про це повідомляється на сторінці водоканалу у фейсбуці.

Екофорум, який цього року відбувся вже всьоме, є майданчиком для обговорення проблем водопровідно-каналізаційної галузі, екології та збереження природних ресурсів. Раніше в центрі уваги заходу були переважно екологічні проблеми, але в умовах війни постали нові масштабні виклики, першочерговим із яких є забезпечення населення питною водою та підтримка роботи водоканалів.

На форумі було презентоване відео, в якому представники місцевого самоврядування й комунальники розповіли про діяльність водоканалів під час війни.

«Дуже багато працівників “Ірпіньводоканалу” взяли в руки зброю, записалися в територіальну оборону й захищали наше місто. Уся техніка комунального підприємства, яка могла перевозити людей, перевозила і військовослужбовців, і дуже потужно допомогла в евакуації населення з Ірпеня. На жаль, за активну фазу воєнних дій в Ірпені 95% усієї техніки було знищено», – сказав Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

Представник підприємства-підрядника «ТД Євротрубпласт» Олександр Козак розповів про те, як після звільнення міста в рекордні строки було відновлене його водопостачання: за 18 днів проклали 14 кілометрів водогону з Києва. «Це безпрецедентна швидкість для таких діаметрів», – наголосив Козак.

Як зазначив директор «Ірпіньводоканалу» Артур Загодіренко, під час війни пріоритетом стало не тільки якісне надання послуг із водопостачання й водовідведення, а й забезпечення цих функцій підприємства у критичних ситуаціях. Зокрема, нині водоканал забезпечений дизель-генераторами та ємностями для підвезення води.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV —джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

Олександр Маркушин привітав із професійним святом працівників Податкового університету (фото)

Сьогодні, 20:09

Детальніше
Урок для вчителів: рятувальники провели в ірпінському ліцеї заняття з цивільного захисту

Сьогодні, 17:57

Детальніше
До кінця осені в Ірпені мають відновити все вуличне освітлення

Сьогодні, 15:14

Детальніше
Президент України нагородив медалями сімох ірпінських учителів та присвоїв почесне звання директорці коледжу

Сьогодні, 14:39

Детальніше
У Бучі відбудеться прощання з загиблим командиром легендарної авіабригади

Сьогодні, 12:47

Детальніше
В Ірпені відновив роботу дитсадок «Джерельце»

Сьогодні, 11:31

Детальніше
У якому стані нині житло мешканців Приірпіння? (опитування)

Сьогодні, 10:19

Детальніше
Олександр Маркушин: Територіальна оборона Ірпеня назавжди ввійде в історію України

02 жов 16:56

Детальніше
Всі новини