Реклама

«Ірпіньводоканал» продовжує оновлювати каналізаційний колектор (відео)

Автокран, екскаватор, гори землі, каналізаційні колодязі та труби. Так виглядає зараз територія колишнього комбінату «Перемога» в районі БКЗ в Ірпені (Київщина). Тут кипить робота: будівельна бригада «Ірпіньводоканалу» прокладає новий каналізаційний колектор.

Михайло Печеневський, заступник начальника КП «Ірпіньводоканал»:
«У минулому році була зроблена ділянка від залізничних колій до газорозподільчого пункту, в цьому році робиться ділянка від ГРП до вулиці Соборної».

Нові труби прокладають поруч зі старими. Поки тривають роботи на новому трубопроводі, старий продовжує працювати. Перепідключення відбувається поступово.

Михайло Печеневський:
«Стоки перекачуються по старому колектору. Якщо ділянка вже прокладена, робиться перепідключення на новий колектор. Майже на половині ділянки від ГРП перекачуються стоки по новому колектору».

Термін експлуатації каналізаційного колектора – близько 50 років. Але час від часу він засмічується. Щоб мати доступ до колектора й промивати його, облаштовують оглядові колодязі. Вони сягають до 7 метрів у глибину. Там же прокладають каналізаційні труби.

Михайло Печеневський:
«Труби зроблені з пластику, поліпропілену, діаметром 300 мм. Це спеціальні труби, там є розтрубний метод з’єднання, ущільнювальні резинові кільця. Вони забезпечують герметичність, стики не дають протікання».

Протяжність нового каналізаційного колектора – трохи більше кілометра. Роботи на ньому планують завершити до кінця поточного року.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама