Ірина Карпенко лідирує в конкурсі «Краса країни»

Ірпінчанка Ірина Карпенко серйозно претендує на перемогу у народному голосуванні всеукраїнського конкурсу Краса країни. Минулого тижня вона стала лідеркою за кількістю голосів серед 15-ти фіналісток. Каже, хоча ця перемога для неї була б дуже приємною, сама участь у конкурсі уже приносить неймовірне задоволення.

Ірина Карпенко, учасниця конкурсу «Краса країни»:

 «Для меня моя первая победа уже произошла. Я чувствую насколько изменилась я, насколько изменилось мое мировоззрение. И от этого становиться приятно на душе. Я никогда не носила каблуки, а теперь это моя повседневная обувь».

Ірина Карпенко – акторка, режисер, керівник студії театру та кіно «Ромео і Джульєтта». Минулого року виборола титул Місіс Ірпінь-2018 та отримала право представляти місто на загальнонаціональному рівні. Зізнається, це була її давня дитяча мрія, яку зараз випала реальна нагода здійснити.

Ірина Карпенко, учасниця конкурсу «Краса країни»:

«Напомнить себе о том, что я – женщина, не только мама, не только руководитель, не только супруга. Хочется нравиться в любом возрасте. И сейчас это такой момент».

Суперфінал конкурсу «Краса країни» відбудеться вже 14 червня. До цього протягом місяця для учасниць тривав марафон краси. Вони відвідували танцювальні студії, салони краси, спортзали. Ірина Карпенко каже, підготовка не припинялася ні на день і зараз, коли до вирішальної миті залишилися лічені дні, дуже очікує на підтримку мешканців Ірпеня.

Ірина Карпенко, учасниця конкурсу «Краса країни»:

«Я обращаюсь ко всем жителям города нашего любимого, хочу поблагодарить тех людей, которые за меня голосуют и обращаюсь к тем, кто этого еще не сделал. У вас есть такая возможность поддержать меня в голосовании. И если нет такой возможности и у вас свободная пятница 14 июня, приходите в Киев в Театр оперы и балета в 18.00 на грандиозное красивое шоу, где будет определена краса країни-2019».

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!