Іспанська благодійна організація «Remar» готова годувати близько 3 тисяч ірпінців

Photoeditorsdk Export

Іспанська благодійна організація «Remar» готова годувати в Ірпені близько 3 тисяч людей. Про це повідомила на своїй сторінці у фейсбуці депутатка Ірпінської міськради, радниця мера міста Віолетта Дворнікова. Днями вона відвідала Чернівці, де «Remar» уже забезпечує харчуванням вимушених переселенців, та переконалася в результативності роботи іспанців.

Депутатка нагадала, що наприкінці жовтня представники організації відвідали Ірпінь, і під час їхньої зустрічі з заступницею міського голови Юлією Устич обговорювалася можливість допомоги в організації харчування мешканців «Залізного» містечка та в модульних містечок у санаторії «Дубки».  

«За дорученням Ірпінського міського голови Олександра Маркушина я відвідала Чернівці, де нині проживає 100 тис. переселенців, і на власні очі переконалася, як реально круто працює ця команда! Разом з народним депутатом України Костянтином Бондарєвим та головою Чернівецької обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Іваном Мунтяном, автором такої благодійної ініціативи, стали свідками того, як 3 рази на день годують близько 1500 людей! І з якою вдячністю люди говорять про благодійників. Представники «Remar» підтвердили свою готовність годувати і близько 3000 людей в Ірпені. Мова йде про тих, хто має відповідний статус і потребує допомоги. І вже починаємо працювати над тим, щоб забезпечити організацію усім необхідним для роботи», – зазначила Дворнікова.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300