Реклама

ITV транслюватиме наживо початок Чемпіонату світу з футболу серед команд української діаспори

Kartinkijane.ru 84381

10 вересня ITV транслюватиме наживо з ірпінського стадіону «Чемпіон» відкриття VІІI Чемпіонату світу з футболу серед команд української діаспори та перший матч турніру. Трансляція буде відбуватися на Youtube-каналі інформагентства.

Церемонія відкриття першості розпочнеться о 9.30, а гра – об 11.00. На полі зустрінуться команди українців із Канади та Ізраїлю.

У той же день о 17.00 на «Чемпіоні» відбудеться ще один матч – між командами з Данії та Франції.  

Загалом на ірпінському стадіоні заплановані 9 матчів чемпіонату, серед яких – півфінальні поєдинки (13 вересня), фінальний матч і гра за третє місце (14 вересня). Також тут відбудеться нагородження переможців першості та товариська зустріч між збірною української діаспори й командою учасників АТО.

Інші ігри турніру пройдуть у м. Вишгород і в с. Лютіж Вишгородського району.

Нагадаємо, як повідомляла в. о. Ірпінського міського голови Анастасія Попсуй, у чемпіонаті братимуть участь 6 команд, у складі яких будуть грати українці з Греції, Данії, Ізраїлю, Канади, Молдови, США, Польщі, Угорщини, Франції та Швеції.

У програмі змагань, окрім футболу, запланована також діаспорна Спартакіада – її проведуть в Ірпені 13 вересня.

«Керівництво та координацію проведення міжнародних змагань здійснюватимуть Міжнародна організація українських громад «Четверта хвиля» (Торонто, Канада), Міністерство культури, молоді та спорту України, Ірпінська міська рада, Вишгородська міська рада, Українська асоціація футболу, Київська обласна державна адміністрація, управління спорту Київської облдержадміністрації, Київська обласна федерація футболу та Університет державної фіскальної служби України. Захід відбуватиметься за сприяння Світового Конгресу Українців», – розповіла Анастасія Попсуй.

Також нагадаємо, що VІІ Чемпіонат світу з футболу серед команд української діаспори відбувся в Ірпені в серпні минулого року. Фінальний матч пройшов у День Незалежності України. Золоті медалі здобули українці Австрії, «срібло» – команда з м. Вроцлава (Польща), третє місце вибороли діаспоряни з Молдови.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама